Auta z windykacji

zdjęcie pochodzi z serwisu sxc.hu

Każdy z nas chce kupić auto w dobrym stanie, a zarazem za nieduże pieniądze. Czy istnieje taka możliwość? Zapewne tak jeżeli będziemy mieli czas na długotrwałe poszukiwania. Jednak w dzisiejszym świecie jesteśmy tak zabiegani, że nie zrobimy tego dobrze. Dlatego musimy skorzystać z innych metod kupna samochodu. Kupowanie w komisach jest ryzykowne pod tym względem, że 80% wystawionych tam aut jest mocno bita. Co prawda nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale jazda może być mniej komfortowa i samochód może wytwarzać większy hałas.

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się giełdy, na których sprzedawane są auta z windykacji. Jest to świetna forma zakupu. Znajdziemy tam samochody po znacznie niższych cenach z tego względu, że bankowi zależy tylko na odzyskaniu pieniędzy od dłużnika. Mamy pewność, że takie samochody nie są powypadkowe.  Jeżeli będą to rzeczoznawca powinien to określić w aukcji. Jak widać może to być zakup idealny. Dobry towar za małe pieniądze.

Zatem gdzie możemy dokonać zakupu? Poniżej przedstawiam kilka wybranych giełd samochodowych po windykacji.

  1. http://centa.pl
  2. http://www.aukcje.efl.pl/
  3. http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/
  4. http://poleasingowe.vbleasing.pl/?withSellerId=3362
  5. http://www.dawro.pl/

Jest to kilka przykładowych serwisów. Jest ich znacznie więcej. Właściwie każdy bank ma taką giełdę, gdzie są sprzedawana samochody po windykacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>